Samochod
OKLEJANIE POJAZDÓWOferujemy Państwu najwyższej jakości produkt w postaci jednobarwnej lub kolorowej foli z nadrukiem lub bez, o strukturze gładkiej, połyskującej lub matowej ze strukturą - wykorzystywaną jako tuning optyczny dla osób indywidualnych lub firm. Obecna technologia pozwala na swobodne kreowanie wizerunku auta i pełną personalizację pojazdu według gustów właściciela. Folie do zmiany koloru auta pozwalają również ujednolicić flotę samochodów firmowych. Posiadamy folię najlepszych producentów, co w połączeniu z pasją gwarantuje najwyższej jakości profesjonalną aplikację na Państwa samochodzie.PRODUCENCI

Oklejanie samochodów

Szukasz sposobu na personalizację swojego samochodu? Chcesz odmienić jego wizerunek, a może poprawić drobne skazy i zmatowienia na karoserii? Mamy na to sposób – efektowny, szybki i tańszy niż inne metody. To oklejanie samochodów z wykorzystaniem jednobarwnej folii gładkiej lub z nadrukiem. Do wyboru jest co najmniej kilka różnych wariantów oklein, w tym także połyskujące lub matowe ze strukturą, które wykorzystuje się jako tuning optyczny dla osób prywatnych lub zarządzających flotami aut firmowych.

Oklejanie aut folią

Korzystamy z nowoczesnych technologii, które pozwalają nam bardzo swobodnie kreować wizerunek aut, dokładnie w taki sposób, jakiego oczekuje klient. To niezwykle ciekawa opcja dostępna także dla klientów biznesowych, którzy chcą ujednolicić wygląd wszystkich aut w firmowej flocie. Zmiana koloru auta szybko i niskim kosztem? Oklejanie samochodów zapewni Ci rezultaty, jakich oczekujesz!

Jakie pojazdy obsługujemy?

Obsługujemy samochody wszystkich marek i modeli. Bez względu na wiek pojazdu – o ile jego karoseria nie jest bardzo mocno zniszczona czy odkształcona z powodzeniem możemy wykonać oklejanie aut folią na małych i dużych powierzchniach. W naszym salonie zajmujemy się:

  • autami osobowymi,
  • autami typu SUV,
  • autami dostawczymi,
  • busami.

Wysokiej jakości folie 3M i inne na auta

Od oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najlepsze produkty. Wysokiej jakości folia PPF na auto zapewnia bardzo precyzyjne i estetyczne wykończenie. Podobnie jak folia 3M oraz innych marek, z którymi współpracujemy jest ona niezwykle trwała, odporna na działanie zewnętrznych czynników. Nie wpływa na pogorszenie widoczności kierowcy ani pasażerów, za to zapewnia im komfort oraz prywatność podczas podróży.

Umów się na oklejanie pojazdów

Oklejamy wszystkie pojazdy! Zapraszamy do salonu Kameleon zmotoryzowanych z Łodzi i okolic. Umów się na spotkanie i porozmawiajmy o tym, czego oczekujesz. Zapraszamy do współpracy klientów prywatnych oraz firmowych.